HAKKIMIZDA

1978 yılında Nihat TEKMAN Tarafından 25 m² bir dükkanda başlayan hikayemiz Nihat TEKMAN’ın 2. kuşağa aktardığı kurumsal değerlerle büyümeye devam ediyor. 1980 yılında 2000 m² kapalı alanda metal ve hurda ticaretine ek olarak sac, boru profil ve diğer sanayi demirlerin, 2012 yılında kapalı alan 6000 m² artırarak 8000 m² 'ye çıkartmış ve giyotin makaslar, abkant presler, CNC plazma sac kesim, CNC lazer sac kesim, silindirik sac büküm, boru profil büküm ve panç kesim makinelerini ve oksijen, karbondioksit ve azot başta olmak üzere çeşitli sınai gazları Karadeniz bölgesinin hizmetine sunmuştur. Günümüzde, Samsun Çorum yolu üzerindeki 20.000 m² kapalı, 80.000 m² açık alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız bünyesine kazandırdığı araç filosuyla uygun maliyetli sevkiyatı tüm Türkiye’nin hizmetine sunmuştur. Kalitenin uygun fiyatlada sunulabileceğini sektöre ispatlayan Tekman Metal, 43 yıl önce bu topraklarda sunduğu hizmetlerin 2020 yılında yaptığımız yatırımlarla Çatı montajı için son derece uygun ve yeni nesli teknoloji ile ürettiğimiz TEKMAN PANEL’i ülkemize ve uluslar arası piyasaya kazandırmanın gururunu yaşıyor.

Kurumsal Değerlerimiz

Güven
Tarihi değerlerimize sahip çıkarak, “önce insan” odaklı bakış açımızda , her zaman güvenilirliğimizi ve itibarımızı koruruz.

Adalet ve şeffaflık
Hizmet verdiğimiz sektörün değişenlerinin bilincinde olarak adaletli bir şekilde müşterilerimize hizmet verdiğimiz gibi, insan kaynağımızla her zaman adil ve şeffaf ilişkiler kurarız.

Değer Katan Hizmet Anlayışımız
İşinde uzman kadromuzla “değer” odaklı kaliteli, hızlı çözümler üretiriz.

Ortak Akıl
Ortak aklın her zaman önemini deneyimlemiş ve bu deneyimle yatırımlarını arttırmış bir marka olarak Tekman Metal ailesinde her bölümdeki insan kaynağımızın kendini özgürce ifade edebilmesi için çalışırız.

İstikrar
Karar ve eylemlerimizde, uzun vadeli bakış açımızla sürdürülebilirliği ve istikrarı ön planda tutarız.

YUKARI